Kalendář akcí
květen 2018
Po Út St Čt So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Banner
Banner
Banner
PřihlášeníObjevitelská myšlenka dávných věků dýchá z každého zákoutí naší restaurace. Prožijte nezapomenutelnou atmosféru umocněnou přítomností dřeva, cihel a kamene. Okuste svět výborných specialit našeho šéfkuchaře.

Přijďte si pro zážitek ze hry na profesionální bowlingové dráze připravené pro profihráče, začátečníky i děti. Posedět můžete i v přímo navazujícím sportovním baru s videoprojekcí. Pro nejnáročnější jsme připravili luxusní VIP salonek v kubánském stylu.Přes léto si můžete užívat čerstvého vzduchu na naší terásce pod pergolou, kde se o Vás také rádi postaráme.

Dále uvádíme několik základních údajů, máte-li dost času a chcete se o nás dozvědět i detaily, tak čtěte dál, chcete-li se ale rychle bavit, překlikněte na restauraci nebo bowling a jděte na věc :)

Tak jako tak, Vám přejeme hezké chvíle strávené s námi.

Restaurace a bowling Nový svět se nachází ve městě Louny poblíž vlakového nádraží. Dostanete se k nám z ulic Husova i Riegrova. U obou vchodů jsou k dispozici dvě parkoviště o kapacitě cca 33 míst monitorované kamerovým systémem, kde si po domluvě, pokud se Vaše akce nečekaně rozjede, můžete nechat vlastní automobil i přes noc, tak abyste se nemuseli omezovat v zábavě a mohli si dopřát „co hrdlo ráčí”.

Restaurace přímo navazuje na bowling, tak je možné skombinovat sportovní aktivitu s gurmánským zážitkem. Podařilo se nám spojit stylovou restauraci s moderním bowlingovým sportovištěm. Celý objekt je dokonale ozvučen perfektní aparaturou. V duchu přírodního vybavení a moderních technologií je i naše ekologické vytápění pomocí tepelného čerpadla. Celý prostor je plně pokryt klimatizací s rekuperací.

 Celková kapacita areálu Nový Svět činí až 200 míst k sezení:

- Restaurace - 113 míst (max. 130)
- Bowling Bar - 40 míst + 6 stolů u drah
- VIP Salónek - 8 míst + sedací souprava

Pokud máte chuť se podívat, jak se Vaše jídlo připravuje, nahlédněte okny ze vstupní chodby kuchařům přímo pod ruce a uvidíte, že vše dělají s láskou.

Nabízíme několik kuchyní:

- italskou - pizza, pasta - na jejich přípravu používáme vlastní pizza pec...
- českou - pečené koleno a žebra jsou samozřejmostí :-)...
- světovou - např. argentinské steaky pečené na grilu...

5776

V naší nabídce jsou večeře, obědy, recepce, rauty, firemní večírky, tiskovky, promoce, koktejly, bankety, svatby, oslavy, semináře, catering...

Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat.