Kalendář akcí
květen 2018
Po Út St Čt So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Banner
Banner
Banner
PřihlášeníPřírodní atmosféra restaurace, inspirovaná dávnou chutí objevovat nové světy, dává Vašemu chuťovému prožitku další rozměr... Speciality jsou připravovány pod přísným a zároveň laskavým dohledem našeho pana šéfkuchaře. Ten je zárukou kvalitního menu, sestaveného dle dlouholetých zkušeností, jež povýšily jeho gastronomické dovednosti na umění. Milovníky vína jistě zaujme naše vinotéka. Rádi Vás uvidíme i pokud máte chuť posedět u šálku lahodné kávy, nebo skleničky něčeho dobrého pod slunečníkem na venkovní terase. Pro náročné hosty i uzavřenou společnost lze použít VIP salonek v kubánském stylu s nezanedbatelnou nabídkou doutníků udržovaných v ideálním klimatu ve speciálním humidoru. Jsme připraveni uspořádat akci dle Vašich představ.

V restauraci je připraveno 113 míst k sezení (v případě potřeby až 130) a jsou tu různé druhy sezení: samostatné stoly vhodné k vytváření větších celků pro větší společnost, boxy zaručující vyšší intimitu. Posadit se můžete i na baru na vysoké stoličky. Interier včetně nábytku byl navržen a na míru vyroben přímo pro naši restauraci a obsahuje i mnoho zajímavých detailů, masivní staré trámy.... Stěny zdobí repliky historických map z celého světa. Podobně pestrý je i jídelní lístek, kde si vybere snad každý od vegetariánů, milovníků drůbeže, vepřového až po gurmány, kteří vyžadují pravé argentinské hovězí z mladých býčků. A záleží jen na Vás, jak velký steak chcete a jak moc jej máme propéci. Máme i jídla, která se jedí rukama, porce pro děti i něco jen tak na zub. Pípy jsou naladěné na 6 druhů točeného piva. Krušovického Mušketýra i Ležák, z Holandska Heineken, kvasnicový Edelweiss a pro řidiče nealkoholický Clausthaller. Dubová vinotéka skrývá pravé skvosty nejen z malých moravských vinařství, ale i ze vzdálených krajin celého světa. Z ostřejšího alkoholu nabízíme whisky různých stáří a to dokonce i japonskou Yoichi single malt 10Y.o., jednu z nejkvalitnějších vodek světa Russian standard a mnoho dalších. Ve speciálním humidoru pro Vás skladujeme doutníky v ideální vlhkosti, tak abychom je udrželi v dokonalém stavu. Zapálit si u nás můžete i nejdelší běžně dodávaný doutník světa zapsaný v Guinesově knize rekordů.

Pravidelně pořádáme i vystoupení živých kapel nebo hudbu reprodukují kvalitní DJové a pak se zde i tančí na malém parketu přizpůsobitelném až pro cca 40 lidí. Většinou hrajeme ve stylu oldies nebo country. K perfektnímu ozvučení pomáhá dokonalá aparatura podpořená velkým množstvím kvalitních reproduktorů i subwooferem.

Velkou atrakcí se stal náš třímetrový miláček Alfred - mladý samec krajty královské. Obývá prostorné terárium přímo za hlavami hostů u stolu, kterému říkáme "u hada".

Aktualizováno (Středa, 05 Leden 2011 11:52)