18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Přihlášení

Bowlingová liga vyvolených - 5. ročník - jaro 2016

Osm týmů z Loun, Žatce, Slaného a Račic se zúčastnilo pátého ročníku turnaje Remax BLV v bowlingu. Vítězství na bowlingu v Lounech obhájil tým ČKD Slaný, který si odnesl hlavní cenu, padesátilitrový sud piva Mušketýr, kterou věnovala firma Remax. Na druhém místě skončil tým Raci z Račic ,který vyhrál ubytování pro svůj tým v Penzionu Danielka na Božím Daru a třetí se umístil tým Světáci z Loun, který si pojede zachytat kapry na rybník Kopa. Další ročník turnaje proběhne na podzim tohoto roku. Ve startovní listině jsou ještě čtyři volná místa. Přihlášky na tel. 731 411 491 nebo na emailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Na fotce je vítězný tým letošního ročníku Remax BLV ČKD Slaný se zástupcem Restaurace a bowling Nový Svět Louny.